Kontakt

Region I 
oferty: Marcin Filipek

507 728 993
filipek@tkd-polska.pl

 

Region II-  Regionalny Menadżer Sprzedaży Adam Mańka
manka@tkd-polska.pl
607 080 667

 

oferty: Tomasz Monik
508 361 217  
monik@tkd-polska.pl

 

Region III- Regionalny Menadżer Sprzedaży Adam Dobrowolski
dobrowolski@tkd-polska.pl
697 259 546  

 

oferty: Artur Urbański
607 064 770  
urbanski@tkd-polska.pl

 

Dział Realizacji:
Małgorzata Olender
olender@tkd-polska.pl
601 992 530  

 

Piotr Krynicki
krynicki@tkd-polska.pl
607 623 944  

Mariusz Baryga
baryga@tkd-polska.pl

Asystentka:
Michalina Lorenc
+48 22 878 31 35
lorenc@tkd-polska.pl

To top